Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Eikelmans zoekt Het Gouden Hart door Marleen Van Veen Wanneer Casper zijn zelfgemaakte eikelpopje verliest in het bos, begint het grote avontuur van Eikelmans.'s Nachts vindt de Maanheks het popje en wekt hem tot l... »
Tim en de tijgerknijpers door Justus van Oel Tijgerknijpers bestaan, ze zijn niet uitgestorven. Dat ontdekt Tim wanneer een houten knijper zich vastbijt op zijn vinger. Zomaar. Uit zichzelf. De oude meneer... »
Ik ga op reis! door Janneke Koster Ebbe, een prinsesje uit Grijzië, houdt van dingen ontdekken. In Grijzië is alles zwart, wit of grijs, kleuren zijn er niet. Haar moeder vertelt over ontdekkings... »
De legende van Oranjewoud door Esther Bosma Lang geleden, ergens in de bossen van Oranjewoud, nam de dansende wind in haar vlucht een magische brief mee die neer streek in de tuin van mijn betoudovergroot... »
Tutu's en toverstokjes door Gilberte Vandrise Ja, wat doe je als je ouders beslissen dat je naar de Heksen Ballet School moet hoewel je zelf eigenlijk veel liever zou leren toveren? Pieneut vindt het vresel... »
Oma's kerstverhalen deel 2 door Ingrid Steenbeek Al jarenlang schrijf ik kerstverhalen. Het doet me denken aan mijn jeugd, als mijn moeder ons, als kinderen, in de kerstvakantie elke dag een kerstverhaal voorl... »
Poesje en de reis door de tijd door Tobian Kessels Poesje ontmoet in dit nieuwe avontuur professor Weetalles waarmee hij een reis door de tijd maakt. Tijdens deze reis door zes verschillende tijdperken en gebied... »
Oma's kerstverhalen door Ingrid Steenbeek Vroeger keek ik als kind het meest uit naar kerst! Gezellig samen eten met de hele familie, cadeautjes, zingen en een kerstverhaal hoorde daar zeker bij! Oma la... »
Het Geheime Genootschap door Miranda Rebergen Arend, JP en Sander belanden opnieuw in een avontuur samen met hun Franse vriendinnen van vorig jaar, Desi, Fien en Pien. Hun zoektocht naar oude verhalen met o... »
Dit ben ik en mijn prikkels door Claudia Demuynck "Dit ben ik en mijn prikkels" legt met duidelijke en leuke prenten uit hoe prikkels worden verwerkt. Prikkels worden voorgesteld als puzzelstukken, die door een... »