Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het verhaal van Isa en Leon door Sandra Lambers Isa en Leon maken de scheiding van hun ouders mee. In dit (voor)leesboek nemen de twee kinderen je mee in wat zij meemaken en hoe ze zich voelen. In dit, op waa... »
De IJsbloemen Schilders door Dawn Avalon Heb jij je, nadat het hevig had gevrorenooit eens afgevraagd wie de ijsbloemen opde ramen heeft geschilderd?Na een hevige hagelstorm vindt Lily eensneeuwelfje i... »
Ridder en de Duivelse Draak door Clark Gillian Zelfs tot in het elfenparadijs dringen het gevaar en de loze beloftes van de Draak door. Kunnen ze van het Loze Vissertje en de Dulle Griet leren om te zijn wie... »
De helden van Bongers door Heidi Griffioen Patrick Huizinga gaat met zijn ouders op vakantie naar campingboerderij Bongers in Friesland. Daar heeft hij natuurlijk helemaal geen zin in, al zijn vrienden g... »
Peter Klip door Pieter Weeder Peter Klip is een pienter ventje, maar ook een humeurig bangerikje. Zijn lijfje is een paperclip en zijn hoofd een eikeltje met een dopje. Dat is wel een beetje... »
Help! Oma heeft kanker! door Tineke Berghmans | Marijke Berghmans 'Help! Oma heeft kanker!' is een kinderboek over kanker, gericht op jonge kinderen. Dit boek maakt het onderwerp bespreekbaar, laat zien wat het betekent om kan... »
Mijn moeder de heks door John En Max Rugers Boeken schrijf je en verhalen vertel je.Bij mij lukt dat niet.Ik ben een verteller en het liefste wat ik doe is verhalen vertellen.Of dat nu voor volwassenen o... »
G&G door Johann van Rossum Dit boek van Johann van Rossum ‘G&G’ heeft de ondertitel ‘de ridgeback en het beagleboefje’ meegekregen. Het boek over de avonturen die de twee honden beleven i... »
Ome Kees vertelt over Liene door Kees De Ruiter Liene is een bijzondere huismuis. Ze woont onder de vloer bij meneer en mevrouw De Groot, samen met haar vader en moeder, broertjes en zusjes. Klusjesman Ome Ke... »
Over de top door Willemien van Lith Over de top gaat over een samengesteld gezin met 7 (later 8) kinderen. Zoë, de oudste, vertelt het verhaal over haar vader Popie, stiefmoeder Jopie, hele en hal... »