Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Edelweis onder de vulkaan door Jan Boonstra Amper terug van ‘Sumatra, Java en Bali’ was het voor Jan Boonstra duidelijk dat hij ooit opnieuw naar ‘De Indische Archipel’ zou afreizen. Vijf jaar later werd ... »
In Nederland door Jeroen Vogel In dit verrassende en humoristische boek vol uiteenlopende onderwerpen neemt reisschrijver Jeroen Vogel de lezer per trein, bus, boot, stoomtram én te voet mee ... »
Een meisje, een droom door Laura Dekker <p>'Als je graag de andere kant van de wereld wilt zien, kun je twee dingen doen. Je kunt de wereld op zijn kop zetten of zelf naar de andere kant gaan.' Zo beg... »
Stuurboord Overdwars door Marion Ermers Na een meedogenloze ontgroening, onstuimig vaarwater, een gewapende overval aan boord in Brazilië, reismoeheid, ontelbare paradijselijke eilanden, parelwitte za... »
Bedrijf van een Wereldwijf door Wereldwijven Overal wonen ze, Nederlandse vrouwelijke ondernemers. Stuk voor stuk bedrijven van Wereldwijven. Dit is een boek vol persoonlijke gesprekken over het proces van... »
NAVARRA door Job ter Steege Job ter Steege doorkruist de Spaanse provincie Navarra aan de hand van de thriller ‘Erfenis van de botten’ van Dolores Redondo en de roman ‘En de zon gaat op’ v... »
Uitzicht op de Bosporus door Ronald Ohlsen Istanbul spreekt wereldwijd tot de verbeelding. De verhalen over de oude stad aan de Bosporus zijn talrijk en uiteenlopend. Ze gaan over het Oosten en het Weste... »
De jungle op zee door Ian Urbina In De jungle op zee geeft Ian Urbina een inkijk in de meest wetteloze plek op aarde: de oceaan. Criminelen en bedrijven kunnen daar bijna overal mee wegkomen, w... »