Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Chronische spijbelaars door Marjan Agerbeek Elk jaar verlaten vijfentwintigduizend leerplichtige jongeren onder de zestien voortijdig het onderwijs, meestal na een periode van chronisch spijbelen. De een ... »
De gids over beelddenkende kids door Sandra Kleipas Kinderen die in beelden denken, zijn creatief, invoelend, hebben een originele kijk op zaken en op het oplossen van problemen. Toch komt dit talent lang niet al... »
Zindelijk worden een feestje op het potje door Angelina van Kemenade Hoe vaak hoor je wel niet van de buurvrouw of van een vriendin dat haar kind zo snel zindelijk was. Soms zijn ze het al binnen een dag. En dan krijg je ook nog ... »
Help, een peuter in huis door Andrienne Hedger & Shannon Payette Seip De wereld door de ogen van peutersBizarre kledingstijl...Excentriek kapsel...Egocentrische houding...Nee, dit boek gaat niet over pretentieuze supersterren... H... »
Tjonge jongens! door Mariska Dijkstra-Wolters ‘Alles is een wedstrijd; wie kan het hardst rennen, wie heeft de grootste spierballen?’Jongens zijn leuk. Maar soms een tikje anders leuk dan je misschien denkt... »
Pas op, kijk uit! door Fieke Slee & Marielle Vehmeijer Chirurg en kinder-intensivist geven tips om ongelukken in en om het huis te voorkomen. Voor ouders en verzorgers. »
Pas op, kijk uit! door Fieke Slee & Marielle Vehmeijer <p><strong>Voorkom ongelukken in en om het huis</strong></p><p>In <em>Pas op, kijk uit</em>! wijzen de auteurs ouders en verzorgers op de meest voorkomende onge... »
Kind en Autisme door Djoeke Iedema Autisme is een complexe stoornis. De beschikbare informatie is vaak ingewikkeld en onuitputtelijk. In dit boek vind je alleen duidelijke en begrijpelijke inform... »