Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De maanlanding door Waries B.V. Op 20 juli 1969 landden twee astronauten als eerste mensen op de maan, als resultaat van jaren van wetenschappelijke en technologische ontwikkeling. In dit boek... »
De geschiedenis van de luchtvaart door Waries B.V. De luchtvaart heeft zich in ruim een eeuw ontwikkeld van de eerste gemotoriseerde vluchten tot een wereldwijd transportsysteem dat miljoenen mensen dagelijks ve... »
Het cruiseschip door de tijd door Waries B.V. De passagiersvaart heeft in ruim twee eeuwen een opmerkelijke ontwikkeling doorgemaakt, van bescheiden stoomschepen tot de drijvende steden van vandaag. In dit ... »
De geschiedenis van de scheepvaart door Waries B.V. De scheepvaart heeft door de eeuwen heen een centrale rol gespeeld in de ontwikkeling van handel, verkenning en wereldwijde verbindingen. Dit boek is samengeste... »
De geschiedenis van de stoomlocomotief door Waries B.V. De stoomlocomotief speelde een centrale rol in de industrialisering van de negentiende eeuw en veranderde de manier waarop mensen en goederen zich over grote af... »
De geschiedenis van de hogesnelheidstrein door Waries B.V. De hogesnelheidstrein heeft in de afgelopen decennia het reizen over land ingrijpend veranderd. Dit boek, samengesteld met behulp van kunstmatige intelligentie,... »
Oud Amsterdam in kleur / Old Amsterdan in Colour door Hendrick van Aemstel Een eerbetoon aan de pioniers van het licht en de herwonnen geschiedenis van onze hoofdstad. Fotograaf Bernard F. Eilers (1878 – 1951) was een technisch perfe... »
Oud Amsterdam in kleur / Old Amsterdam in Colour door Hendrick van Aemstel Stap in een tijdmachine en beleef het Amsterdam van rond 1900 zoals de mensen het destijds zagen: niet in kille grijstinten, maar in levendige en sfeervolle kle... »