Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hebben we hiervoor tachtig jaar gevochten door Jean Pierre Rawie Sinds meer dan twaalf jaar schrijft Jean Pierre Rawie meer proza dan poëzie, in de vorm van een wekelijkse bijdrage aan het <em>Dagblad van het Noorden</em>. Be... »
Anders zien door Jotika Hermsen Al dertig jaar geeft meditatieleraar Jotika Hermsen les in de vipassanameditatie en de boeddhistische leer. Dat doet ze op een lichte en levendige manier die ve... »
De Stilteverzamelaar door Reinold Widemann De verhalen in dit boek worden bevolkt door mensen die uit alle macht proberen de greep op hun leven te behouden als ze in benarde omstandigheden terechtkomen. ... »
Van Kluun tot Clinton door Peter Mabelus Van Kluun tot Clinton: Van Jan Wolkers tot Prins Bernhard Junior, van Donald Trump tot Hollywoodsterren als Donald Sutherland en Dennis Hopper en rocksterr... »
Het goud van mijn ziel door Elvire Mol Het Goud van mijn Ziel is de titel van deze bundel mythische sproken. De verhalen zijn geïnspireerd door beelden uit de innerlijke bron die in ieder van ons ve... »
Wilgenparadijs door Ewald Mackay ‘Het was buiten bijna donker. Allerlei geluiden die ze nietkonden thuisbrengen klonken op in de griend. Nu heb ikeen wilgenhut, dacht Waldo. Een lichte rilling ... »
Het spoor bijster door Frits Jonkers Na de bundel ‘Het Einde Nabij” moest ik even denken aan een boekje dat ik ooit las over het creatieve proces, geschreven door Marinus Knoope, die dit jaar overl... »
Roering in de Wiekeborg door Willem Molema Wat doen inwoners van India, Canada, Verenigde Staten, Japan, Iran, Israël, Libanon en meer dan veertig andere landen in hemelsnaam in Oude Pekela? Die vraag kr... »