Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kinderjaren door Jona Oberski Vereenvoudigde versie van het ontroerende verhaal van een klein jongetje dat met zijn ouders naar een concentratiekamp wordt vervoerd. Alles wordt beschreven do... »
Danny door Marian Hoefnagel Danny; Sociale vaardigheden op school, werkboek.Bedoeld voor VSO en Praktijkonderwijs. Bevat leesteksten en illustraties over Danny, steeds aan de hand van situ... »
De belofte door Marian Hoefnagel Van Marian Hoefnagel verschijnt bij ons De belofte. Een roman met een klassiek thema: een verboden liefde. Diep in het katholieke zuiden van Italië staat in een... »
Nelson Mandela door Frances Ridley Eind vorig jaar rouwde de hele wereld om de dood van Nelson Mandela. En terecht, want Nelson Mandela is een icoon. Bij Eenvoudig Communiceren verschijnt volgend... »
In het donker door Johan van Caeneghem "'Tess? Tess?Niet bang zijn. Ik ben het.Je broer Ben.'Maar Tess antwoordt niet.Want ze is er niet.Tess is dood.En doden praten niet."Bens zusje Tess is dood. Ze... »