Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Engels-Nederlandse oorlogen door Anne Doedens & Liek Mulder Engels-Nederlandse Oorlogen is het tweede deel van de reeks Oorlogsdossiers. Een drama in drie bedrijven, binnen een kwarteeuw: 1652-1674. Over moordende concur... »
Zeegang door Jaap R. Bruijn Wat bewoog iemand in de tijd van de zeilvaart te gaan varen en zeeman te worden? Het Nederland van de achttiende eeuw kende vele takken van zeevaart waarin hij ... »
1940-1945 door David Barnouw Geen enkele periode uit de recente geschiedenis heeft zo'n grote impact op Nederland gehad als die van de Tweede Wereldoorlog. Je bent vóór of na 'de oorlog' ge... »
De IJzeren Eeuw door Hans Goedkoop & Kees Zandvliet De Vroege Middeleeuwen staan vooral bekend als de ‘Dark Ages’, wat een beeld geeft van een tijd van achteruitgang, onrust en duisternis na het vertrek van de Ro... »