Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Reizen door Albanië en Macedonië door Dolf de Vries Hoe zou het zijn als ik wakker zou worden en tegen mijn slaperige vrouw zou zeggen: 'Zullen we straks op reis gaan, bijvoorbeeld naar Macedonië?' Terwijl we gee... »
Dubrovnik door Annemieke Lobbezoo Dubrovnik - E-bookDubrovnik, de eeuwenoude vestingstad aan de Adriatische zee, heeft prachtig gerestaureerde stadspaleizen, vriendelijke pleinen, kloosters en b... »
Ljubljana door Marjolein Lolkema Ljubljana - E-bookLjubljana, hoofdstad van Slovenië, is één van de vele, minder bekende steden in Europa die het verdient om ontdekt te worden. De vele pleinen ... »
Kopenhagen door Liesbeth Vermeulen Kopenhagen - E-bookDe Deense hoofdstad Kopenhagen heeft het allemaal: stadspaleizen, vernieuwende architectuur, Scandinavisch design, gastronomie en musea voor ... »
Hunsrück door Annemieke Lobbezoo Hunsrück - E-bookDe Hunsrück heeft niet alleen op landschappelijk, maar ook op cultureel gebied veel te bieden. Prachtige dorpjes met oude vakwerkhuizen, unieke... »
Normandië en Bretagne door Joke Radius Dit e-book is een text-only versie van de reguliere reisgids. De gids is wel voorzien van kaarten maar bevat geen foto's.Ruige rotskusten en lieflijke landschap... »