Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Iedereen kan stoppen met roken, jij ook! door E. Eraly Ik heb een manier ontwikkeld waarmee jij kan stoppen met roken zonder ook maar ergens last van te hebben zonder ontwenningsverschijnselen zonder gestresseerd te... »
Diabetes voor Dummies door A.L. Rubin & S. Jarvis Met diabetes moet je leren omgaan... en dat kan ook!
In Diabetes voor Dummies lees je over de oorzaken, typen en behandelmethoden van diabetes, welke klachten ... »
Handboek baby & kind door H. van Tinteren praktisch handboek voor ouders en verzorgers over de gezondheid van je kind : antwoorden op de meest gestelde vragen... »
Natuurlijk beter door A. Aleman de genezende kracht van natuurlijke middelen bij neerslachtigheid, nervositeit, slapeloosheid en vergeetachtigheid... »
Niet leuk door G. van Benthem van den Bergh de wereld van depressie en manie... »
Hartinfarct? Beroerte? door P. Cort Elke dertig minuten maken beroertes één slachtoffer in België, hartinfarcten zijn zelfs goed voor twee slachtoffers per halfuur. Het zijn indrukwekkende cijf... »
Omgaan met lymfoedeem door Alma Vinjé-Harrewijn, Aukje van Beek & Pieternel Haspels Het eerste boek dat gedetailleerd alle aspecten van lymfoedeem beschrijft. Naast diagnostiek en behandelmethoden is er ruim aandacht voor de impact die lymfoede... »
Je bent er een of je kent er een door R.A. Iedema Tussen een kwart en een half miljoen Nederlanders heeft ADHD. Dat verklaart de titel van het boek: Je bent er één of je kent er één. Iedereen heeft met ADHD... »