Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» »
 



Een zieke thuis begeleiden
Een zieke thuis begeleiden door R. van Raaphorst
... »
 
 
 
 
 

Het gebruik van SMH op verpleegafdelingen
Het gebruik van SMH op verpleegafdelingen door G.V.M. Koopmans-Zwanenburg
 »
 
 
 
 
 

Alles over IJzer
Alles over IJzer door M.A. Verheul-Koot
 »
 
 
 
 
 

Verpleegproces
Verpleegproces door Kruyswyk
 »
 
 
 
 
 

Vaatchirurgie
Vaatchirurgie door Anton Wisse & Dorien Mans
In deze derde, volledig herziene druk van 'Vaatchirurgie' worden de volgende onderwerpen behandeld: het eerste hoofdstuk gaat in op algemene vaatchirurgische pr... »
 
 
 
 
 

Brood op de plank
Brood op de plank door H. van Wijgerden & M. Mennink
over armoede, inkomsten, muntsoorten en andere geldzaken : herinneringen, achtergronden en activiteiten voor ouderen : met euro-oefenmateriaal... »
 
 
 
 
 

Gezondheidsbevordering en zelfmanagement door verpleegkundigen en verpleegkundig specialisten
Gezondheidsbevordering en zelfmanagement door verpleegkundigen en verpleegkundig specialisten door Barbara Sassen
Hoe motiveer je een patiënt tot een gezondere leefstijl? En hoe versterk je het vermogen van een patiënt om de regie te voeren over zijn eigen gezondheid? Dat z... »
 
 
 
 
 

Posttraumatische dystrofie
Posttraumatische dystrofie door Auke van den Berg
... »