Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Amber en de maansteen door Ellen Spee Iedereen kent wel het verhaal over het mannetje in de maan.Is dit een sprookje of bestaat het mannetje in de maan echt?Op een mooie dag vindt Amber een bijzonde... »
Geloofsvreugde door Coby Poelman -Duisterwinkel Blijmoedige geloofsgedichten uit innerlijke vreugde geschreven. »
Stiekeme signalen door Leonard Mlodinow De afgelopen twee decennia is veel onderzoek gedaan naar hoe het menselijk brein onbewust en instinctief reageert op signalen van buitenaf. Welk merk deodorant ... »
De big data revolutie door Kenneth Cukier & Viktor Mayer-Schonberger In de afgelopen twee jaar hebben we meer informatie geproduceerd dan in de 2000 jaar ervoor; denk aan alle e-mails, digitale foto's, bonuskaartgegevens, kaarten... »
Morie door Arie Kok Morie de Liever is een gewone jongen uit het Veluwse Nijkerk. Hij droomt over de toekomst, voetbalt met andere jongens op straat en haalt kattenkwaad uit. Tot d... »
Als alles duister wordt door Hilde Vandermeeren Op een avond botst Claire Maenhout op een hoge voetgangersbrug nabij een vrijwel verlaten station tegen een man op. Ze heeft haast om de laatste trein naar huis... »
Offer in de mist door Marieke Frankema December 2012 verscheen Offer in de mist van Marieke Frankema. Nadat Marieke in 2011 de Castlefest Book Award wist binnen te slepen, brak ze record op record bi... »
Iedereen praat over ons door Steven van der Hoeven De jeugdopleiding van Feyenoord geldt als de beste van Nederland. »
Geschiedenis van een berg door Peter Verhelst Er was een tijd dat ik niet eens kon spreken. Misschien leerde ik spreken en schrijven zoals iemand met alles wat hij op straat vindt begint te knutselen, en da... »