Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Synergie door Marjolein Torenbeek Leid je team naar meer plezier en betere prestatiesHoe maak je van een groep sporters een succesvol team? Een team dat niet alleen wint, maar ook als eenheid sa... »
Talent van morgen door Bart Heuvingh & Marco van der Heide GROEIMINDSET ALS BASIS VOOR TALENTONTWIKKELINGAls trainer/coach help je sporters zich te ontwikkelen tot een betere versie van zichzelf. Daarbij helpt het enorm... »
Leren revalideren door Afke van de Wouw & Yara van Gendt Dit boek is geschreven voor geblesseerde sporters en is ook voor het begeleidingsteam interessant. Als je als sporter geblesseerd raakt, gaat de meeste aandacht... »