Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een bosjesman in het struikgewas door Gijs Zandbergen In de editie van 1963 van Nederlands oudste wielerkoers Olympia’s Tour geven de renners elkaar geen duimbreed toe. De wedstrijd blijft spannend tot op de laatst... »
Afzien met een fietsvriend door Ton Van Soest En Bert Kreber In het voorjaar van 2014 fietsten Ton van Soest en Bert Kreber samen de Zilverroute (Via de la Plata) vanuit Sevilla naar Santiago de Compostela. Bert had al he... »
Kruistocht in wielerbroek II door Fred Schoorl Jaap Winter & Jaap Winter Fietsen4Fietsen is een initiatief van een groep enthousiaste fietsvrienden die jaarlijks een bijzondere fietstocht ondernemen. Voor hun eigen plezier maar ook v... »
Je fiets repareren en onderhouden voor dummies door Dennis Bailey & Keith Gates Ben je niet bang voor vieze handen en houd je van fietsen? Deze handige pocket vertelt je alles wat je moet weten om je fiets in topconditie te houden en allerl... »
Wereld voor Fietsers door Don Muschter In deze editie: 2018, Cyclo op Korinthe-Peloponnesos! MTB trip west-Bali. Rapha, Kalas, Licello en Uvex: hot weather survival tips! Wereld voor Fietsers verhaal... »
Praat maar vol, jongens! door Jeroen Duvillier & Wim te Brake Voor het eerst een gesproken koersverslag vereeuwigd op papier: Michel Wuyts en Josı De Cauwer wisselden bijna 52.000 woorden met elkaar in de zeven uur durende... »
Gps wijzer voor de recreatieve en sportieve fietser door Joost Verbeek Joost Verbeek schreef samen met Foeke Jan Reitsma de zeer succesvolle GPS Wijzer voor de wandelaar. Foeke Jan en Joost zijn ook ervaren routemakers. Zij hebben ... »