Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Neen, ik ben niet lui door E. van Hoof & M. Maetens Neen ik ben niet luiEen gids voor jongeren met CVSME en hun opvoedersElke Van Hoof en Mieke MaertensNeen ik ben niet lui is een boek geschreven voor jongeren di... »
Het geheugen door Bernard Croisile Met 150 oefeningen om uw hersenen te trainen
In de laatste jaren is er in de maatschappij en in de pers toenemende aandacht voor de werking van het menselijk b... »
Merck Manual Leeftijd en gezondheid door M. Berkwits, Mark H. Beers & Onbekend Voor het eerste is in een boek samengebracht wat zorg voor ouderen is. Wie ouder wordt, weet dat je goed naar je lichaam moet luisteren. Je moet voelen waar je ... »
Diabetes de baas door Reader'S. Digest N.V. alles wat u moet weten in de strijd tegen diabetes... »