Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» » »
 



Koen & Katie
Koen & Katie door J.E. Veering
Veel mensen hebben de liefste hond. De liefste kat, het liefste konijn. Maar wat als de liefste sterft, wat als de liefste ineens weg is en koud?
Katie huilt en... »
 
 
 
 
 

Rouw op je dak
Rouw op je dak door Jos Brink
<p>Rouwen betekent een moeilijke weg gaan: je weet dat je kunt lopen, maar je wilt eigenlijk niet verder. Er ligt een onoverzichtelijk traject voor je.</p> <p>E... »
 
 
 
 
 

Het licht van afscheid
Het licht van afscheid door Christine Longaker
Christine Longaker biedt in Het licht van afscheid emotioneel en spiritueel inzicht bij de vaak zo pijnlijke situaties die te maken hebben met het stervensproces. Puttend uit haar jarenlange ervaring bij het begeleiden van stervenden, in combinatie met de principes uit het Tibetaans boeddhisme schenkt zij de lezer een bijzonder waardevol en verhelderend perspectief op de dood en op hoe we een zinvol leven kunnen leiden. »
 
 
 
 
 

Lieve Hemel
Lieve Hemel door C. Gravesteijn, C. Gravesteijn (red.) & Onbekend
Volwassenen en jeugdigen komen aan het woord.Martine Delfos, Manu Keirse, Riet Fiddelaers-Jaspers, maar ook Herman van Veen, Jacques Vriens en Wieteke van Dort.... »
 
 
 
 
 

Inspirerend rouwen
Inspirerend rouwen door M. van den Wijngaard
Inspirerend Rouwen... »
 
 
 
 
 

Luister naar je ziel
Luister naar je ziel door Janet Werner
50 kracht- en troostkaarten. Als de ziel tot je spreekt, dan spreekt jouw gevoel " de tegenhanger...... »
 
 
 
 
 

Troost voor tranen
Troost voor tranen door Ineke Wienese
Omgaan met verlies en verdriet hangt samen met cultuur en religie. Jongeren met een niet-Nederlandse afkomst kunnen daardoor in hun rouwproces op onbegrip stuit... »
 
 
 
 
 

Als feest en verdriet elkaar raken
Als feest en verdriet elkaar raken door Marinus van den Berg
Een ingrijpend verlies zet je leven op losse schroeven, en dus ook je tijd voor ontspanning en de feestdagen. Hoe kun je ze op een nieuwe manier beleven? Daarvo... »
 
 
 
 
 

In mijn hart brand ik een kaarsje voor jou
In mijn hart brand ik een kaarsje voor jou door Heidi Woweries
Een boek in de taal van liefde<br/>dat moed geeft en een handreiking is<br/>om verder te kunnen gaan.<br/><br/><br/>Toen haar moeder, die ook haar beste vriendi... »
 
 
 
 
 

Misschien was je vandaag wel geboren
Misschien was je vandaag wel geboren door David Rozemeyer & Y. Gebbe
Misschien was je vandaag wel geboren... »