Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Rotterdam, mei '40 door Aad Wagenaar ‘Een standaardwerk dat iedere rechtgeaarde Rotterdammer gelezen moet hebben. Je vliegt er doorheen, omdat het spannend is en goed geschreven’-Hugo Borst ‘Rotte... »
Een cadeautje van de Führer door S.J. de Boer De geschiedenis van het Derde Rijk zit vol onbekende en bijna vergeten verhalen die niet zouden misstaan in een roddelblad. Hitlers ‘cadeautjes’ hadden een enor... »
Het proces van Neurenberg door Steffen Radlmaier Op 20 november 1945 begon het proces van Neurenberg tegen de 24 belangrijkste oorlogsmisdadigers onder de nazi’s die Hitler niet gevolgd waren in de ondergang, ... »
De oorlog van nu door Christ Klep & Rein Bijkerk <p>Onze wereld lijkt gevaarlijker geworden. Europa wordt geconfronteerd met instabiliteit in het Midden-Oosten en een agressief optredend Rusland, terwijl aansl... »
Hitlers hofhouding door Heike B. Görtemaker Hitler ging nooit alleen op stap. Altijd moest iemand hem begeleiden. Zijn politieke leven en zijn privéleven waren onlosmakelijk met elkaar verbonden. Historic... »
Adolf Eichmann door Emerson Vermaat ‘Wanneer wij vijftig Eichmannen zouden hebben gehad, dan zouden we de oorlog hebben gewonnen.’ Dit zei Gestapochef Heinrich Müller, de baas van Adolf Eichmann, ... »