Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Prinses Pompelien gaat trouwen door Brigitte Minne - Sluit aan bij de Jeugdboekenmaand: Je bent wie je bent<br/>- Maakt homoseksualiteit bespreekbaar<br/>- Met warme illustraties<br/><br/>Over een verrassende li... »
Speurneuzen in Park Vijversburg door Astrid Kuiper Wat is dat voor vreemd geluid?Kick en Saar schrikken er wakker van.Saar denkt dat het geluid uit het oude park van Villa Vijversburg komt ... Als echte speurneu... »
Wat ben je als je geen ogen hebt, geen neus maar wel een mond?
Vraag jij je ook soms af wie de sloot schoonmaa... »
In Takkendonk door Erni van Aerts ‘In Takkendonk’ gaat over grenzen in je hoofd, als er onverwacht een nieuwkomer naast je komt wonen. De Stroeken, een hechte groep vogels, hebben hun leventje f... »