Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Klein wit visje is geboren door Guido van Genechten In de Grote Oceaan is er eentje bij gekomen.Mama en papa zijn heel blij met de geboortevan Klein wit visje. Iedereen moet het horen.Alle vriendjes maken elk op ... »
Help! Koen Konijn, redder van de bibliotheek door Emily Mackenzie <p><strong>Boekenliefhebber Koen Konijn is terug</strong></p><p>Koen Konijn en zijn broertje Kenny gaan naar hun lievelingsplek, de bibliotheek. Maar eenmaal da... »
Vrolijk feestje, Poeziehoorn door Shannon Hale <p><strong>Een vrolijk prentenboek met glitter over eenhoorns</strong></p><p>Poezie heeft een fantastisch idee: ze gaat een feestje geven! Samen met Eenhoorn be... »
Raketje ruimtepretje door Chiara Colombi <p><strong>Een hartverwarmend prentenboek over het dapperste raketje van het universum </strong></p><p>Raketje gaat voor het eerst in haar eentje de ruimte in. ... »
Het boek vol fauten door Alex Willmore & Drew Daywalt Wat als de verteller van het boek dat je leest gewoon ... ONGELIJK heeft?! Dit hilarische boek van de auteur van de ‘Krijtjes’-boeken laat je corrigeren wat je ... »
10 kleine uiltjes willen niet naar bed door Katja Alves Mama uil heeft haar tien kleine uiltjes teruggebracht naar het hol om lekker te gaan slapen. Maar dan blijkt dat ze per ongeluk een kleine vleermuis heeft meege... »