Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verdwenen in het niets door Joan van Esveld Louise zit in groep 8 en moet voor geschiedenis een opstel schrijven over de ervaringen van mensen in de Tweede Wereldoorlog. Wat weet ze ervan en wie kan ze d... »
Tijdlijn van de klassieke oudheid door Charlie Samuels Dit boek gaat over de ontwikkeling van de westerse beschaving, die omstreeks 2000 v.Chr. in Griekenland begon. De beschaving verspreidde zich vervolgens naar It... »
De Middeleeuwen door Charlie Samuels Van de 6de tot de 12de eeuw was Europa verdeeld tussen tal van regionale machten. Het oosten werd bestuurd door Byzantium (nu Istanbul). Een groot deel van het ... »