Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Liefde is eetbaar door Hennie Froeling van Paascandt Sprenger Wie wordt er nou niet gelukkig van een heerlijke soep, toetje of een mooie taart of je nou jarig bent of niet. Met deze recepten wil ik graag vertellen dat je v... »
Groot Surinaams kookboek door Dubois Goed koken is een kunstHet Groot Surinaams Kookboek staat nu al bijna 40 jaar terecht bekend als het enige, echte (leer)boek van de Surinaamse keuken. Deze druk... »
Smoothies, shakes & juices door Ciska Wyns & Leen Decorte "Smoothies, shakes & juices" van Biotona:85 makkelijke recepten voor een lekkere en snelle gezondheidsboost.Groenten en fruit, iedereen weet dat je lichaam ze n... »
Het kookboek door Prins van den Bergh & William Cortvriendt Langer en gezonder leven en ook nog lekker eten? Het kan!<br/><br/>We realiseren ons vaak te weinig hoe krachtig voeding kan zijn om onze gezondheid te verbeter... »
Traktaties door Addy Bil & Marinka Bil Zit jij tijdens verjaardagen te knagen op een droge wortel? Of heb je standaard buikpijn na het eten van een gewoon stuk taart? Vanaf nu niet meer! Met de ruim ... »