Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dubbelman door Bert Govaerts Naar hoeveel Vlaamse schrijvers zou een Hollandse tulpenbol vernoemd zijn? Die eer is waarschijnlijk alleen Marnix Gijsen (1899-1984) te beurt gevallen. In de j... »
De toekomst van werk door Laszlo Bock Laszlo Bock is HR-manager bij Google, het bedrijf dat meermaals is uitgeroepen tot meest aantrekkelijke werkgever wereldwijd. Wat maakt Google tot het paradijs ... »
Hier ligt hemelrijk door Bob Polak De Algemene en rooms-katholieke begraafplaats van Bergen N.H. bestaat bijna honderd jaar. Tientallen vermaarde schrijvers en kunstenaars liggen er begraven. Van... »
De pijnparadox door Monique Steegers <p>Waarom blijft vrouwelijke pijn zo vaak onbegrepen, zowel in de spreekkamer en in onderzoek als in de maatschappij? Arts en hoogleraar pijngeneeskunde Monique... »
De laatste megastal door Melvin Voets Een nieuwsgierige consument deed zijn oogkleppen af, schoof zijn vooroordelen opzij en ging tot ver buiten zijn informatiebubbel op onderzoek uit. Het resultaat... »
De correspondentie van Desiderius Erasmus door Desiderius Erasmus De correspondentie van Desiderius ErasmusDeel 15 - Brieven 2082 - 2203In dit vijftiende deel van de integrale uitgave van alle 3141 brieven van en aan Erasmus z... »