Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
40 weken groeien door Jannie Klinkenberg Voor elke week, tijdens de zwangerschap, een gedichtje over de groei van de baby. Daarnaast wekelijks ruimte voor eigen belevenissen. Kortom: - Een boekje om i... »
Sta op en vlieg door Teddy Kleijberg Teddy heeft altijd al het gevoel gehad dat anderen haar niet begrijpen. Schrijven is haar reddingsboei. In deze gedichtenbundel legt ze alles bloot: leven met a... »
Gezichten en Gedichten door John Jongejan De afgestudeerde kunstenares Nanny van Loon en de schrijver/dichter John Jongejan hebben in deze dichtbundel hun krachten (lees talenten) gebundeld.Nanny is afg... »
Nu hebben jullie een dichter door J.G. Weening Een jonge bewogen ziel in Zwolle poogt samen met zijn kunstzinnige vrienden die zichzelf het Carpe Noctem Collectief noemen om hun persoonlijke gevoelsleven zo ... »
De kracht van je gedachten door Yana Vanoverberghe Een boek met een inspirerende grondslag over het leven waaronder de goede en slechte momenten. Gedichten die je wat moed geven wanneer het even wat minder gaat.... »
(G)een veilig thuis door Desiree Mekke (G)een veilig thuis is alweer de vijfde bundel van Desiree Mekke. In deze bundel neemt Desiree je mee op een persoonlijke reis. Met deze tocht word je deelgeno... »
In mijn hoofd en hart en handen door Joan Kerstholt en Gunilla Verster De inhoud van dit boekje is verrassend herkenbaar. Het biedt plezier, een uitgangspunt voor een gesprek of een blijk van waardering voor iemand die het van ... »