Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Publiek geheim door Geert Clerbout - Wat bewaken de drie sfinxen in het park van Edingen?- Waarom vochten Belgen tijdens de Tweede Wereldoorlog tegen Italianen in Ethiopië?- Wie weet nog dat de O... »
Veroverd door Columbus door Godfried Vranken Zijn hele leven was Boudewijn Büch gefascineerd door ChristoffelColumbus. Deze ontdekkingsreiziger sprak sterk tot de verbeelding vanBüch, die zelf ook een were... »
Ouder-Amstel door P. van Schaik De geschiedenis van Ouder-Amstel beslaat meer dan duizend jaar. Ouderkerk geldt zelfs als de oudst bewoonde plaats in Amstelland. Ontwikkelingen van verstedelij... »
Ongewenst bezoek door D. Tokmetzis Een groot deel van Tesseare Romanae, een liber amicorum voor de oud-historicus Hans Teitler, is gewijd aan de Res Gestae van de historicus Ammianus Marcellinus,... »