Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jealousy and justice door D. Henley the indigenous roots of colonial rule in Northern Sulawesi... »
Veldwerk in uitvoering door Masja Cohen Zestien aankomend antropologen aan het woord over wat hen 'in het veld' overkomen is en hoe ze zich daaruit gered hebben.
De heksenschaduw door F. Donner Op zoek naar haar eigen wortels in haar geboorteland Venezuela komt de antropologe Florinda Donner in aanraking met de genezeres en heks Mercedes Peralta bij wi... »
Manama door M. Blaak koningin van Tulum : ademtocht van de Maja's... »
Dromen van dingen door M. Veenis Oost-Duitsers en de consumptiemaatschappij... »
We plakken als vliegen, maar steken niet als muggen door L. de Jong Door het gemak waarmee we naar verre landen vliegen, ervaren we de wereld als kleiner dan ooit tevoren. Dagelijks komen duizenden toeristen in contact met mense... »