Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het gezin is dood - Leve het gezin door Jochen Devlieghere & Michel Vandenbroeck <p>Dit boek gaat over de vraag hoe we de verantwoordelijkheid over de opvoeding in onze samenleving delen. En dus over interventies in de gezinsopvoeding. De ge... »
Onderwijzen tijdens Transities door Bas van den Berg Werken in het onderwijs, doe je vanuit een passie. De passie om leerlingen en studenten te zien groeien en te zien worden wie ze eigenlijk zijn. Of de behoefte ... »
Medemenselijk opvoeden door Micha de Winter Medemenselijk opvoeden gaat over de vraag hoe we nieuwe generaties via opvoeding, vorming en onderwijs kunnen toerusten en enthousiasmeren voor het leven in een... »
De staat van het kind – Het kind van de staat door Michel Vandenbroeck Dit boek gaat over de voorschoolse voorzieningen: kinderopvang en kleuterschool. Dat zijn heel bijzondere plekken, waar het meest private en het meest publieke ... »