Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
ZO door Arie Mulder In ZO lees je gedichten en verhalen die werden geschreven in de loop van tientallen jaren. Persoonlijk en verbindend, lief, rauw en zacht. ZO laat zien hoe renn... »
Door het bos de liefde zien door Defossé Billie <EM></EM>
<P><EM>hoe de zon op uw lichaam
hoe de zon wil ik ook
op uw huid warmte zoenen
in het licht van mijn strook
in het gras waar het kiet... »
PLUIMPJES door Pieter Nelletje De bundel heeft een motto: AAN DE KANTLIJN.Het is een reeks van gedichten. Hoewel een aantal verzen ook als één geheel kunnen worden gelezen.... »
KATHARSIS III door Elle Werners De bundel als motto: BEVRIJDING. Hoewel een aantal verzen ook als één geheel kunnen worden gelezen zijn het merendeels losstaande gedichten. Toevallig ontdekte ... »
Fantoommerrie door Lucas Rijneveld ‘Fantoommerrie’ is de nieuwe dichtbundel van Lucas Rijneveld, een van de grootste nieuwe talenten van de Nederlandse letteren. Je zou kunnen zeggen dat deze bun... »
KATHARSIS II door Elle Werners De bundel heeft geen motto. Het is een opeenstapeling van gedichten. Hoewel een aantal verzen ook als één geheel kunnen worden gelezen zijn het merendeels super... »