Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De media-explosie door StudentsOnly Dit is het uittreksel behorend bij het boek De media-explosie (4e druk; ISBN 9789039526415) van K. van Wijk. Uittreksels van studentsonly bieden je een goede ma... »
Communicatie en ethiek door StudentsOnly Dit is het e-book uittreksel behorend bij het boek 'Communicatie en ethiek: Organisaties en hun publieke verantwoordelijkheid' (1e druk; ISBN 908506001X ) van R... »
Communicatie door L. van den Berg Communicatie / 1... »
Vaardighedenmodule door P. Pietersma Wat is een vaardighedenmodule?
Een vaardighedenmodule is een beknopt betaalbaar boek met compacte theorie, die verlevendigd wordt met heldere herkenbare voorbee... »
De taal van leiders door Daniel Mizere <p>Waarom gaan sommige politieke toespraken de geschiedenisboeken in en halen andere niet eens het avondjournaal?</p><p>Van Rutte en Macron tot Obama en Zelensk... »
Naar een interculturele journalistiek door Lou Evers De essays in deze bundel, geschreven door wetenschappers en journalisten, gaan over twintig jaar journalistiek in onze multiculturele samenleving. Hoe is in de ... »
Communiceren door Alan Garner, Frank Oomkes & Robin Oomkes Dit product bestaat uit een boek inclusief website met hierop o.a. het online boek.Heel weinig mensen zijn volleerd in het leggen van contacten, het voeren van ... »