Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Fortunate connections door Eelco Keij At the beginning of the 21st century, at the time of a new wave of Dutch emigration, we are seeing a new kind of emigrant: more involved with developments in Th... »
Kapitale connecties door Eelco Keij Aan het begin van de 21ste eeuw, ten tijde van een nieuwe Nederlandse emigratiegolf, is er sprake van een nieuw soort emigrant: meer betrokken bij wat er in Ned... »
De bestuurlijke kaart van de Europese Unie door Anna van der Vleuten Tot voor kort was Europese politiek voor velen een ver-van-mijn-bedshow en bleef het debat beperkt tot de berichtgeving in de economiebijlage. Sinds de crisis i... »
Europese idealisten door Joep Dohmen Een jaar lang bewoog onderzoeksjournalist Joep Dohmen zich in de wandelgangen van het Europees parlement. Hij sprak met sleutelfiguren, legde zijn oor te luiste... »
De koning kun je niet spelen door Boris van der Ham Wat is de overeenkomst tussen een politicus en een acteur? Welke toneel- en acteerwetten zijn handig voor kiezers om de politiek beter te begrijpen of te ontmas... »
Het raadslid, natuurlijk actief door Els Boers Raadslid zijn is vooral boeiend, insprirerend en verrijkend. wat wordt er nu wel en wat niet van je verwacht? Wat mag je verwachten van de wethouder, de burgeme... »
Kapitale connecties door Eelco Keij "Er valt echt nog een wereld te winnen"<br/><br/>Aan het begin van de 21ste eeuw, ten tijde van een nieuwe Nederlandse emigratiegolf, is er sprake van een nieuw... »
Straatcoach en strateeg door Derk R. Stokmans Diederik Samsom heeft een obsessie: Nederland én de Nederlandse politiek moeten veranderen. En de PvdA-leider wil de man zijn die dat doet, met grootse gebaren ... »
De vriendenrepubliek door Joep Dohmen Vier jaar lang onderzochten Joep Dohmen en Henk Langenberg van Dagblad De Limburger de corruptie in Limburg.Het leidde tot veel beroering. Politieke koppen rold... »