Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jongensdromen door Willem Vissers In <i>Jongensdromen, het gouden seizoen van Ajax</i> volgt verslaggever Willem Vissers van <i>de Volkskrant</i> de opkomst van het nieuwe Ajax op de voet. In he... »
Jaarboek Hackney door E. d'Achard van Enschut & R. d'Achard van Enschut »
Stam nummer drie door Karl Dhont & Stefaan Lammens Omschrijving Stam No. 3<br/><br/>STAM N°3 is het idee van twee grote jongens, Karl Dhont en Stefaan Lammens. Volwassenen die altijd kind zijn gebleven. Heerlijk... »
Boskamp buldert door Pieter Boone & Thomas Swannet Boskamp buldert - Vannieuwkerke vs Boskamp is het enige boek dat er echt toe doet als u straks naar het WK voetbal wil kijken. Niet te missen lectuur met een ve... »
Beste uit 15 jaar Hard gras door Henk Spaan, Het beste uit 15 jaar Hard gras Nieuw Amsterdam & Hogo Borst Vijftien jaar geleden begonnen Matthijs van Nieuwkerk en Henk Spaan het voetbaltijdschrift voor lezers Hard gras. In Hard gras is altijd het betere voetbalverha... »
Kampioenen '14 - '18 door Anton Slotboom, Herman Starink & Menno Pot Nederland bleef neutraal tussen 1914 en 1918, maar de ‘Grote Oorlog’ was op talloze manieren voelbaar in de Nederlandse samenleving. De dagelijks leven verander... »
Sudoku voor slimmeriken door Peter Ritmeester 250 sudoku'sAlbert Einstein: 'Te midden van de moeilijkheid ligt de mogelijkheid.'Sudoku voor slimmeriken is een verslavend leuk puzzelboek voor eenieder die on... »