Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het is niet goed of het deugt niet door Lola Bontstola Bereid je voor op een meeslepende reis in de tumultueuze gedachtewereld van 'Het Is Niet Goed of Het Deugt Niet: Dagboek van een Dramaqueen deel 2'. Dit is geen... »
Van crisis naar zelfcompassie door Nicky Seijdel Een kwetsbaar en puur ervaringsverhaal van een jonge vrouw die in vier jaar tijd haar zorgvuldig opgetrokken pantser verliest en haar gevoelens onder ogen dient... »
Droombaan gezocht door Karin Heerkens <p>Als achttienjarige begint Claire vol goede moed aan haar loopbaan. Haar eerste werkplek is in de zorg. Niet alleen moet ze wennen aan de werkzaamheden, ook w... »
Twee Schotse kruisgezanten door Leen J. van Valen Durham en Gray hebben in hun korte leven veel betekendvoor veel tijdgenoten die hun preken in Glasgowbeluisterden. Hun geschriften hebben na hun stervennog meer... »
Hé, bussjeffeur door Bertus Grotenhuis \'Je moet doen wat je hart je ingeeft,’ zei voormalig staatssecretaris van Justitie Fred Teeven op het moment dat hij in 2017 het leven als buschauffeur weer ha... »
Kleine stemmen, grote verhalen door Barbara Glorieux <p>Doorheen de jaren ontwikkelde Cachet vzw een kinderwerking, die vooral in Brussel actief is. We organiseerden ontmoetingsmomenten met een creatieve insteek o... »