Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In de schaduw van de psalmen door Hans Bouma De psalmen persoonlijk verwoord. Theoloog en dichter Hans Bouma spreekt de oude liederen in zijn eigen woorden en met zijn eigen accenten opnieuw uit. <br/><br/>De psalmen vormen voor de auteur een bos. 'De bomen van liederen geven stem aan alles wat ik geloof, hoop en liefheb. »
Bidden bij het ouder worden door M. van den Berg Ouderdom kan naast vreugde en nieuwe creativiteit ook verdriet met zich meebrengen. Sommige ouderen moeten uren van eenzaamheid doormaken en stellen zich vragen... »
Meerstemmige zanguitgave <br/>
Voorzien van akkoordsymbolen<br/>
<br/>
De oekumenyske kleastermienskip fan Taizé yn Bourgogne (Frankryk) lûkt alle jierren tûzenen besikers benammen jongfolk, út de hiele wrâld. »
Als Hij maar van mij is door J. van Westenbrugge harmonisaties bij de Gezangen van het Liedboek voor de Kerken. Het verklanken van een melodie kan op meerdere wijzen. Zo ontwikkelen...... »
Op de vleugels van een lied door G.J. de Bruin Gelukkig degenen die liederen tot hun beschikking hebben. Wat een voorrecht als we bij hoogte- en dieptepunten kunnen terugvallen op psalmen en gezangen. Het ka... »