Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Marians Odyssee door Helen Staal & Henri Patrik Nadat Marian en Helen, twee jeugdvriendinnen, elkaar sinds decennia niet meer hebben gezien, brengen ze samen veertien dagen verlof door op de Fiji-eilanden. Da... »
<p>Herkenbare fictie voor een brede doelgroep </p>
<p></p>
<p>Lotte van der Elster is vierenvijftig en sinds acht jaar gescheiden. Ze heeft twee volwassen doch... »
Schaduw van de werkelijkheid door Kees van Reenen Wind wakkert aan, de geladen atmosfeer is zwanger van ophanden zijnde gebeurtenissen. Een vreemde trilling in de lichtgevende ether. Naargeestige dreiging van a... »
Bruid voor de koning door Annie West <p>Cat is de onwettige dochter van de koning...
...en heeft dus weinig met het koningshuis te maken. Maar nu moet ze invallen voor haar mysterieus verdwene... »
Mistletoe overbodig ; party voor twee door Anne Oliver & Nicola Marsch (1) MISTLETOE OVERBODIG - Dit jaar heeft Olivia geen tijd voor kerstbomen, kerstshoppen of mistletoe. Ze zit midden in een spannende zeilrace, die ze móét winne... »
Welkom in Ferry Lane door Nicola May <p>Het dorpje Hartmouth in Cornwall is het decor van 'Welkom in Ferry Lane' het eerste deel van de Ferry Lane-feelgoodserie van Nicola May, de Britse hitauteur ... »