Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het woord als doelwit door F. Moerdijk rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van bijzonder hoogleraar in de Nederlandse Lexicografie aan de Faculteit der Geesteswetenschappen van de Unive... »
Notuleren kan je leren door P. Schoenaerts & W. Smedts Het verslag van een vergadering maken, notuleren, kan een hele opgave zijn.Het multimediale project Notuleren kan je leren geeft de leerling-notulist een korte inleiding in het notuleren en meteen ook de kans om een oefenverslag van een vergadering te maken. »
Taal top 100 door Taaladviesdienst van het Genootschap Onze Taal de meest gestelde vragen over het Nederlands... »
Schrijfwijzer door Jan Renkema De Schrijfwijzer van Jan Renkema is hét standaardwerk op het gebied van<br/>taaladvies. De Schrijfwijzer wil vragen beantwoorden die zich bij het schrijven<br/>kunnen voordoen, en wel op zoÂn manier, dat schrijvers snel verder kunnen<br/>met hun werk. »
Taalconditietraining door W. Kas Taalconditietraining Woorden spellen biedt je het trainingsprogramma om je ...... »
Hoe schrijf je dat? door Jolanda Bouman Met handige trefwoorden Eigentijdse voorbeeldenHet papier is geduldig, de lezer niet. Daarom is het zaak dat je je boodschap zo helder en aantrekkelijk mogelijk... »
Prisma basisgrammatica Engels door Johan Zonnenberg Zeer praktische uitgave waarin de basisregels van het Engels uiterst helder worden uitgelegd. Deze zeer toegankelijke uitgave is speciaal ontwikkeld door docenten uit het voortgezet onderwijs en voor hun leerlingen. <br/><br/>Als je Engels wilt spreken, verstaan, schrijven of lezen moet je de grammaticaregels kennen. »