Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Nieuweling door Marion Bruinenberg 'Droomdebuut. Met grote precisie verkent Marion Bruinenberg in <i>Nieuweling </i>de menselijke geest.<b>' ***** </b><i><b>Elsevier Weekblad</b></i>
<i>'G</... »
als de Hemel genoeg ruimte heeft door Splinter Chabot Vrienden Magnus en Elias zijn elkaars tegenpolen: Magnus galoppeert door het leven, Elias kijkt toe hoe Magnus de wereld naar zijn hand zet. Ze besluiten samen ... »
Voorstad door Thomas van Aalten <p><b>'Ergens tussen satire en Houellebecq in: licht komisch en mild venijnig.' <i>Het Parool</i>
'<i>Voorstad </i>is een typische "Van Aalten": verontrustend e... »
Onder het Luchtspoor door Peter Swanborn <p><b>'Swanborn schetst in deze fijne roman met vaste hand een ontroerend portret van de gestrande jeugd in de jaren tachtig.' <i>Trouw</i></b>
Xiringuito door Edwin Winkels <b>'Alles in <i>Xiringuito </i>ademt grote liefde voor Barcelona.' <i>de Volkskrant</i></b>
Barcelona, 1991. De stad maakt zich op voor de Olympische... »
Moeder wist niet beter door Paul Teunissen <p>Wat als je jeugd zorgeloos was maar in je volwassen leven alle schijn wegvalt en de gebreken van je ouders niet meer te ontkennen zijn? In <i>Moeder wist nie... »
Het mirakel van België door Maarten Inghels Jaren geleden maakte Maarten Inghels kennis met Piet Van Haut, een meesteroplichter die zich sinds de jaren tachtig voordoet als onder andere diplomaat, directe... »
Engel van Mesopotamië door Brenda Meuleman <p>Engel van Mesopotamië van Brenda Meuleman gaat over de lotgevallen van de excentrieke en eigenzinnige Helen King. Helen is een vrouw die bijna alles wat ze o... »
Wie waagt die wint door Charlotte de Monchy <p>‘Zeker te vergelijken met Jill Mansell.’ NBD Biblion</p><p>Lizzy schaamt zich dood voor haar baan als marketeer bij Man van Nu, een ordinair lifestyleblad vo... »