Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn moeder wil mijn naam niet weten door Christel Jansen <p>Onthullende familiegeschiedenis van een briljante celliste en de befaamde 'dokter van het volk'.
'Een hartverscheurend boek dat je keel steeds verder dichtk... »
Magnetisme van de liefde door Jan Meester Een man die zeven jaar gelukkig is getrouwd, ontvangt vijf dagen voor zijn drieënveertigste verjaardag een brief van zijn eerste grote liefde, waarin zij hem ui... »
Zwitsers dagboek door Peter Goedhart Een vijfjarig jongetje keert net na de bevrijding terug uit een tbc-kolonie, naar zijn ouderlijk huis, waar zojuist zijn oudere broertje blijkt te zijn overlede... »
Billie & Seb door Ivo Victoria <p>De zeventienjarige Seb treurt om zijn zielsverwant Billie, die in coma in het ziekenhuis ligt. Het is hem verboden haar te bezoeken want 'jongens als Seb heb... »
Het Groene Schaduwlicht door Steven van Beek Stefan wil zo graag een vader hebben. Een vader waar hij lief en leed mee kan delen, een vader die hij kan knuffelen. Hij heeft ook een vader, daar niet van. De... »
Huisje aan c door Youp van 'T. Hek Midden in coronatijd nam Youp van ’t Hek zijn misschien wel meest persoonlijke plaat op. Samen met vrienden, in een huisje aan zee. Intieme teksten over weemoed... »
Nu je het zegt door K. Schippers ‘De taal is m’n zuurstof, als ik iets beschrijf, ben ik er.’ Dat denkt K. Schippers terwijl hij in Londen een adres zoekt. Hij vergist zich, loopt in een verkee... »
Wedden dat ik blijf door Marijke Vos ❤❤❤❤ <i>Chicklit</i> <b>Perfect voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Charlotte de Monchy</b>Debby haat files. En deadlines. En haar overvolle agenda. ... »
Hoog en laag springen door Nicolien Mizee Dit vierde deel in de reeks faxenboeken van Nicolien Mizee beslaat de periode 1999-2000. Grote veranderingen staan op til. Haar eerste boek, 'Voor God en de Soc... »