Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Beroepscompetenties ergotherapie door A. Zalmstra & J. Verhoef Dit boek beschrijft de tien beroepscompetenties ergotherapie. Deze beroepscompetenties zijn geformuleerd door vertegenwoordigers van de vier opleidingen ergothe... »
Opnieuw leren lopen met hulpmiddelen door F. Stappaerts Opnieuw leren lopen met hulpmiddelen is voornamelijk bedoeld voor studenten in de kinesitherapie. Het gaat hierbij vooral om de gangrevalidatie zoals deze toege... »
Rugscholing in beweging door Arjen Miedema & Hessel Miedema een overzicht van rugscholingsprogramma's in Nederland... »
Blikvangers door P. Boonzaaijer-van de Scheur & R. Brunekreeft Blikvangers Uit De Moestuin... »
Sporten kan iedereen door W. Baken Nederland telt een groot aantal mensen met een lichamelijke, zintuiglijke of verstandelijke beperking of chronische aandoening. Het blijkt dat de sportparticipa... »
Beroepsprofiel ergotherapeut door Nederlandse Vereniging voor Ergotherapie Voor u lift het beroepsprofiel ergotherapeut. Aan dit beroepsprofiel is lang gewerkt door een grote groep actieve leden van de NVE. Verschillende versies hebben... »