Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» » »
 



Het stille onbehagen
Het stille onbehagen door H. van Dalen
 »
 
 
 
 
 

Schematheorie
Schematheorie door F. van Raaij
 »
 
 
 
 
 

De trage acceptatie van snelle media
De trage acceptatie van snelle media door Jos Haan
Jos de Haan gaat in de negende Tiele-lezing in op de integratie van nieuwe media in het dagelijks leven van Nederlanders. Vrijwel iedere Nederlander heeft tegen... »
 
 
 
 
 

Slim beleggen en de waarde van rangordes
Slim beleggen en de waarde van rangordes door J.R. ter Horst
 »
 
 
 
 
 

Het spreekrecht in Nederland
Het spreekrecht in Nederland door A. Pemberton, K. Lens & M. Groenhuijsen
 »
 
 
 
 
 

De archeologie van het gedrukte boek
De archeologie van het gedrukte boek door P. Dijstelberge & P.J. Verkruijsse
 »
 
 
 
 
 

Jaarboek voor Nederlandse boekgeschiedenis Kopij en druk revisited
Jaarboek voor Nederlandse boekgeschiedenis Kopij en druk revisited door Berry Dongelmans
In 1962 verscheen de inmiddels klassiek geworden publicatie 'Kopij en druk in de Nederlanden. Atlas bij de geschiedenis van de Nederlandse typografie' van W.Gs.... »
 
 
 
 
 

Plichtsbesef of boeteangst?
Plichtsbesef of boeteangst? door J. de Muijnck, M. Siesling & R. Pranger
 »
 
 
 
 
 

En nu online...
En nu online... door Joitske Hulsebosch & Sibrenne Wagenaar
Sociale media voor professionals, organisaties en facilitatoren.<br/>We kunnen er niet meer omheen. Sociale media zijn er en zullen invloed hebben op onze manier van werken en leren. Hoe kun je als professional en als organisatie goed gebruik maken van sociale media? <br/>Welke mogelijkheden bieden sociale media om effectiever te werken in netwerken? Wat betekent dit voor organisaties en managers?<br/>En hoe kunnen sociale media een ondersteunende rol vervullen<br/>in formele en informele leerprocessen?<br/ »