Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een bevalling is lichamelijk en emotioneel een hele verandering. Natuurlijk wil je zo snel mogelijk je oude fig... »
HotMamas door W. Smit De Nederlandse zwangerschapscultuur is niet open en niet eerlijk vindt Wendy Smit. Niet eerlijk over ziekenhuisbevallingen en pijnbestrijding, niet eerlijk over... »
De Baby Bijsluiter door L. Elzinga Als je zwanger bent, kun je je enorm verheugen op het moment waarop je eindelijk je baby in je armen kunt houden! Dat pure geluksgevoel wordt doorgaans aangedui... »
Het doula-boek door J.H. Kennell, M.H. Klaus & P.H. Klaus Een doula is een bevallingscoach een vrouw die de aanstaande moeder en vader bijstaat tijdens de baring. Al in de oudheid was het gebruikelijk dat vrouwen bev... »
Bedtijd! door Gurney De Oplossing Voor Slaapproblemen Bij Kinderen... »
Ik weet niet wat ik moet zeggen... door D. Verwaal-Noorlander Dit in dagboekvorm geschreven boek is het verhaal van Dick en DaniĆ«lle, twee heel normale mensen met een kinderwens. Het boek beschrijft met humor het proces d... »
Co-ouderschap door E. Hooge samen je kinderen opvoeden na een scheiding... »
Gespreksvaardigheden voor verloskundigen door J. Merkx In de dagelijkse praktijk voert de verloskundige als autonome beroepsbeoefenaar regelmatig allerlei soorten gesprekken. In de opleiding tot verloskundige wordt ... »