Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het leven is geen Ponyhof door Tjarda Kanters Duitsland is, op België na, het meest populaire emigratieland voor Nederlanders. Vanwaar die aantrekkingskracht?Tjarda Kanters emigreerde twee jaar geleden same... »
Ludique op z'n best door Ludique le Vert Het is 2007 als Ludy na zijn maatschappelijke loopbaan als docent, samen met zijn Lief - niet voor niets met een hoofdletter geschreven - naar Frankrijk vertrek... »
Reis naar het spiegelpaleis door Gerrit Jan Zwier Het nieuwste boek van Gerrit Jan Zwier is ‘Reis naar het spiegelpaleis’. Al eeuwenlang vertrouwen reizigers hun ervaringen aan het papier toe. Soms hebben ze ni... »
De reis van bark Europa door Boris Lemereis Toen de wereld in maart 2020 op slot ging, begon het honderd jaar oude schip Bark Europa noodgedwongen aan de langste tocht ooit: non-stop van Argentinië naar S... »
De reis van bark Europa door Boris Lemereis Toen de wereld in maart 2020 op slot ging, begon het honderd jaar oude schip Bark Europa noodgedwongen aan de langste tocht ooit: non-stop van Argentinië naar S... »
25 Harleys & 2 Indians door Rik Wintein Dit reisverhaal is geen geschiedenisboek. Het is een persoonlijk verslag van een onvergetelijke motorreis, met Flanders Fields Chapter Belgium en zijn HOG-leden... »
Retrospectief Reizen door Johan Francken Mijn vrouw werd in 1979 geboren in Shan, een staat in Myanmar, maar op driejarige leeftijd is ze samen met haar familie het land ontvlucht vanwege etnisch gewel... »
Copsford door Walter J.C. Murray Een jaar op het platteland
Copsford, veelvuldig aanwezig en een inspiratiebron in De wilde stilte van Raynor Winn, is een buitengewoon boek. Copsford is het kl... »