Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat 'n heerlijk kind is dat door Inez van Leeuwen Gedichtenbundel met 26 kindergedichtjes met kleurenfoto’s. Gedichtje: ‘WAT ’N HEERLIJK KIND IS DAT’ - `ZEG ROODKAPJE WAAR GA JE HENEN? - OP DEZE O ZO MOOIE DAG ... »
De avonturen van Wolletje en Pluisje door Anja van Doorn Twee dikke vriendjes ,Wolletje en Pluisje beleven allerlei avonturen. De twee eekhoorntjes wonen in een groot bos. Ze gaan een keer met de trein naar het strand... »
Hou van mij door Ted van Lieshout In 1982 was Ted van Lieshout een jonge illustrator die tekeningen maakte voor Vrij Nederland en daarin De Blauw Geruite Kiel ontdekte. Hij raakte op slag verlie... »
In je hoofd kun je alles door T. Olthuis De mooiste kindergedichten van Theo Olthuis, door hem zelf gekozen.
In je hoofd
kun je alles.
Fietsen naar de maan,
boven op de wolken staan.
Strelen met je ha... »
Boodschappen over het leven door Lotte Van der mensbrugghe Het gaat over teksten die mensen hopelijk gaan helpen om sterker in het leven te worden en hun beter gaan voelen door de teksten die ik geschreven heb... »
Vera Witte Deel 3 door Vera Witte Vera Witte was een Friese schrijfster van Nederlandstalige gedichten, verhalen en operette en –toneelstukken voor kinderen. Ook schreef ze leerboeken voor de la... »
Vera Witte Deel 4 door Vera Witte Vera Witte was een Friese schrijfster van Nederlandstalige gedichten, verhalen en operette en –toneelstukken voor kinderen. Ook schreef ze leerboeken voor de la... »