Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bidden in de GGZ door Peter de Rijk Wilt u nu bidden? Vrijwel dagelijks vroegen patiënten in het psychiatrisch ziekenhuis waar de auteur vanaf eind jaren tachtig van de twintigste eeuw werkt als... »
Zwerfjongeren begeleiden door Ido Sap, Marjolein Bijvoets & Pauline Naber versterken van hun sociale netwerken. Zwerfjongeren hebben twee kenmerken met elkaar gemeen: ze hebben geen...... »
Bind-Kracht in armoede door Kristel Driessens & Tine van Regenmortel Concrete technieken om te werken met mensen in armoede. Hulpverleners ervaren in hun dagelijkse praktijk al te vaak dat de hulpverlening aan mensen in armoede s... »
Pro deo door geinspireerd blijven in vrijwilligerswerk... »
Helpende handen door Greet Geenen & Jozef Corveleyn Basiswerk voor ieder die werkt met jonge kinderen en hun ouders Elk kind wordt geboren met het vermogen zich aan de ouder te hechten. Haast alle ouders dromen v... »
Projectmatig werken door Leida Schuringa Projectmatig werken is een onmisbare methodiek voor professionals in de sociale sector om projecten te starten en te begeleiden in complexe maatschappelijke sit... »