Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» » »
 



FF cheffen
FF cheffen door S. Stern
Maak grote indruk op je familie met je spaghetti carbonara, verpletter je vrienden met Thaise curry en versier de meiden met couscous en geroosterde groenten. V... »
 
 
 
 
 

Lekker zuinig
Lekker zuinig door D. van Veen & H. van Veen
simpel en goedkoop koken en eten... »
 
 
 
 
 

Super hap super snel
Super hap super snel door S. Stern
In Sams derde kookboek draait alles om ingrediënten. Zijn vrienden daagden hem uit recepten te verzinnen met hun favoriete eten in de hoofdrol: tomaten, kaas, ... »
 
 
 
 
 

Koken op recept
Koken op recept door P. Koreman
keukengeheimen van een huisarts... »
 
 
 
 
 

Koken uit je rugzak
Koken uit je rugzak door D. Philpott & P. Philpott
Een handboek voor hongerige kampeerders en wandelaars

In Koken uit je rugzak is alles te vinden over het bereiden van een verrukkelijke en voedzame maaltijd in... »
 
 
 
 
 

Sportkookboek
Sportkookboek door C. Harms-Aris & T. Geerets
Sportkookboek deel 1<br/>Carlien Harms-Aris & Tiny Geerets<br/><br/>Het belang van een gezonde voeding staat voor (top)sporters niet ter discussie. Een optimale voeding draagt bij om maximaal te kunnen presteren. In de praktijk blijkt het vaak een probleem te zijn voor sporters om dat ook daadwerkelijk voor elkaar te krijgen. »
 
 
 
 
 

Voedsel in de tijd van de Bijbel
Voedsel in de tijd van de Bijbel door M. Feinberg-Vamosh
Was de 'verboden vrucht' uit de hof van Eden echt een appel? Wat is een Petrusvis eigenlijk? Wat zat er in de schotel waar de Heere Jezus tijdens het laatste av... »
 
 
 
 
 

Eet@date
Eet@date door R. Maaswinkel
Rob Maaswinkel
werd geboren in 1960 te Utrecht. Zijn vader was kok en het koken is Rob met de paplepel ingegoten. Hij voltooide de Hotelschool en liep stage in ... »
 
 
 
 
 

Aan tafel met van Gogh
Aan tafel met van Gogh door F.W.G. Leeman, M. Fagel & P. van Vleuten

Kunst en koken in de schilderijen van Van Gogh



Over Vincent van Gogh is al veel geschreven. Nu is er een verrassende en prikkelende aanvulling over de eetge... »
 
 
 
 
 

Eten koken (ge)zonder
Eten koken (ge)zonder door M. den Hartog-de Weijer

Meg heeft een eigen praktijk in Houten en in Amstelveen, en geeft les in gezondheid, voeding en psyche. Steeds meer mensen blijken last te hebben van voedselin... »