Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Waanzin aan het einde van de aarde door Julian Sancton <p>In augustus 1897 begint de jonge Belgische commandant Adrien de Gerlache aan een driejarige expeditie aan boord van het robuuste schip de <i>Belgica</i>, in ... »
Dekmantel door Jürgen Hanssens Het lichaam van een jonge, onzedig geklede vrouw wordt gevonden in Gent. Een nachtelijke wandelaar belt de politie. Kort daarop worden twee mannen op gelijkaard... »
Bonkie eens een marinier altijd een marinier door Andre de Ruiter Andre de Ruiter (BONKIE) is geboren in Amsterdam op 15-7-1956 na zijn tijd bij het Korps Mariniers is hij in dienst getreden bij Brandweer Amsterdam, nu alweer ... »
Roedel door Guido van Hengel ‘In de geschiedenis’, schreef Elias Canetti, ‘wordt veel te weinig over dieren gesproken.’ Historicus Guido van Hengel volgt de geursporen en geluiden van het t... »
The essays door Frank Libertas Modern complex society places mankind for many difficult dillemmas. In this book many actual social, economic and geo-political issues in Europe are analysed an... »
Herinneringen aan Hans door Hermann Hesse Om het verlies van mensen die hem bijzonder dierbaar waren draaglijker te maken, had Hermann Hesse de gewoonte, zodra hij bericht kreeg van hun overlijden en de... »