Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat maakt de wereld ziek? door R. Dahlke WAT MAAKT DE WERELD ZIEK In een nietsontziende haarscherpe analyse legt Rdiger Dahlke arts en auteur van vele boeken de mythen en paradigmas bloot die aan de ... »
De grote aantocht door B. Creme nieuw licht en leven voor de mensheid... »
Generation Hex door Elfi De Bruyn Sinds haar tienerjaren gelooft Elfi De Bruyn dat er meer te ontdekken valt dan wat er in de sterren staat geschreven. Ze is dan ook een <i>big believer</i> v... »
Langs bergen en dalen van het leven door Anselm Grün Anselm Grün Langs bergen en dalen van het levenSinds zijn jeugd is Anselm Grün al gefascineerd door de bergen. Ook nu nog geniet hij regelmatig van wandelvakant... »
1001 vragen en antwoorden door Jan Chr. Westerbeek & Zohra Noach Zohra Noach luistert en inspireert.... »
Gaan in vertrouwen door AdJan van Gils In ‘Gaan in Vertrouwen’ neem ik je mee op reis naar Tinos waar angst en eenzaamheid voor een ommekeer zorgen in mijn leven. Controle maakt plaats voor volledige... »
Handleiding LAGKO door A.M. Weterings & P.M. Van den Bergh De LAGKO is een screeningsinstrument voor hulp bij de opvoeding in (pleeg)gezinnen met kinderen van 1 t/m 15 jaar. Het instrument bestaat uit een gedragsvragenl... »