Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het monster met de groene ogen door Jo Claes In de klas van Matthias en zijn vrienden Dante en Rani komen vanaf maart twee nieuwe leerlingen de lessen volgen. Het zijn Vasyl en Elena die met hun moeder uit... »
Koude kunstjes in Sausalito door Peter de Zwaan Het moest er een keer van komen: een baan, niet hapsnap, maar met een zekere onontkoombare regelmaat. Niet in de fabriek van pa in Pittsburgh, Pennsylvania. Nie... »
De gouden greep van Tante Ginny door Peter de Zwaan Een witte piano staat in het hol van Hotze Benjamins dat nog het meest op een ondergronds paleis lijkt. Maar Freek Oltman, de man die de piano ooit bezat, wil h... »
Ule door Marc de Bel <P>1914. Ule Pauwels woont samen met haar vader, moeder en haar drie jongere broers op een boerderijtje in Cruyshautem. Ze wordt binnenkort veertien en gaat die... »
Verhalen uit de wereld van Rena door Nico Renes In dit boek uit de wereld van Rena volgen we het verhaal van Nios en zijn vrienden. Wanneer ze horen dat er schatten verstopt liggen in de vier koninkrijken, ga... »
Dieren op het podium door Marc van Sem Op de boerderij heerst er grote ontevredenheid, waardoor de dieren in staking gaan. Daarbij komt nog dat de sfeer en hun leven verstoord en bedreigd worden door... »
Roxy's nieuwe plek door Karin Ebbekink Roxy is een boze, brutale en eigenwijze puber. Het gaat niet goed thuis. Daarom wordt ze weggehaald bij haar moeder. Ze gaat in een leefgroep wonen. Daar wordt ... »
Help! Hoe hou ik het vol?! door Mirjam Schippers De agenda van Fleur is flink gevuld. Elke avond is erwel iets te doen en er blijft maar weinig tijd over voorJuda, voor gezelligheid thuis en spontane dingen.Fl... »