Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De wonderlijke werkplaats van oom Tobi door Lissa Evans 'De wonderbaarlijke werkplaats van oom Tobi' is een spannend en grappig verhaal vol magie, actie en avontuur, het debuut van Lissa Evans. De tienjarige Kevin vi... »
Vier vriendinnen willen op kamers door Anouk van Arnhem De vier vriendinnen Femke, Ilse, Ingrid en Tineke gaan samen studeren in Amsterdam. Het liefste zouden ze met z'n vieren een huis willen huren, zodat ze altijd ... »
Wolf en de gestolen kleren door Jan Postma Twee agenten worden door de meldkamer van de politie van Hilversum opgeroepen naar een huis te gaan waar een inbraak zou zijn gepleegd. Als ze bij het huis aank... »
FC De Dribbelclub door M. Christopher Verdediger Nick Vandenbos is het beu dat het publiek elke keer uit de bol gaat als zijn zus haar 'geheime wapen', een superverre inworp, demonstreert. Het wordt... »
Joël door Carry Slee <p>Carry Slee is met stip op één de meest bekende jeugdboekenauteur. Hele generaties zijn met haar boeken opgegroeid. Van haar boeken zijn inmiddels meer dan 4,... »
Dummie de mummie door Tosca Menten <h3>Superdikke omnibus met 5 delen uit de <em>Dummie de mummie</em>-serie!</h3><p> Stel je voor. Je heet Goos Guts, je bent doodnormaal en je woont in het saais... »