Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Gewonde stad door Gerolf van de Perre & Johanna Spaey Een unieke beeldroman over het begin van de Eerste Wereldoorlog en de vernietiging van LeuvenOp 19 augustus 1914 verandert de universiteitsstad Leuven in een pa... »
Zaza gravures door Zaza De Zazagravures: pittoreske en hartverwarmende getekende beelden uit de tijd dat vrouwen nog hoeden droegen en mannen een echte snorVoor al wie hunkert naar aut... »
Epstein door Jaron Beekes De Beatles zijn zonder twijfel de invloedrijkste band uit de popgeschiedenis. Maar hoe konden deze vier working class-jongens uit Liverpool uitgroeien tot de gr... »
Red Sonja door Michael Avon Oeming & Mike Carey Robert E Howard Collectie. Deel 3.Toren van bloed. Ze leefde in een woeste wereld, in een tijdperk...... »
In de schaduw van de bloeiende meisjes door Jelle Noorman, Marcel Proust & Stanislas Brezet 'En als een piloot, die zich tot dusver moeizaam over de grond had voortbewogen, maar toen plotseling opsteeg, verhief ik mij langzaam naar de stille hoogten de... »