Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
BRIDGE OVER TROUBLED WATER door Pieter Nelleke Mijn doelgroep is op de eerste plaats: mensen die van gedichten houden en iedereen die het leuk vindt om dit boekje te lezen of cadeau te geven.... »
TWEEDE OGENTROOST door Pieter Nelleke GEDICHTeen vogel of een schorpioenof een roepende in de woestijnze vinden het staren zo waardevoldat ze het veelvuldig beoefeneneen uilskuiken dat nergens bang ... »
Laat de lucht dansen door Van Gaever Briek 'Laat de lucht dansen' is de debuutbundel van schrijver Briek Van Gaever (°1997). Het werk neemt de lezer mee op een zoektocht naar zingeving in deze voorverpak... »
Hersenspinsels, dichterij en gedachtekronkels door Jan Veenstra In dit boekje vol hersenspinsels soms klein en fijn,Gedachtenkronkels, een dichterlijk schrijn.Een auteur in ons midden, vol creatief vuur,Woorden dansen op pap... »
OGENTROOST door Pieter Nelletje We moeten rennen springen duiken vallen opstaan en weer doorgaan. Herman van Veen is mijn grote inspirator.... »
pioenrozen & lavendelgeur door Shilo Lousberg Dansen door de bladzijdes heen. Gedwongen van binnenuit om te schrijven, alles voelt als vandaag. Pioenrozen en lavendelgeur is de eerste poëziebundel van Shilo... »