Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik kom van ver door Integratiedienst Leuven Nogmaals Abadan. De herinnering verschijnt zoals de gelige papieren die men vouwt en ontvouwt omdat men vergeet wat er op geschreven staat. Abadan is een haven.... »
Dames voor Darwin door Griet Vandermassen Feministen hebben het niet begrepen op biologie. Velen verzetten zich zelfs actief tegen een biologisch geïnformeerde kijk op de seksen. Het bewijs is nochtans ... »
Vandaag begin ik echt door Karen Visser Op je werk vervelende en lastige taken voor je uitschuiven, of te laat beginnen zodat je deadlines mist:wie maakt zich niet schuldig aan uitstelgedrag? Het goed... »
Democratieontwikkeling door Peter van Kerkhof <b> Het boek “ Democratieontwikkeling” is het debuut van Peter van Kerkhof. Elf jaar geleden stelde hij zichzelf de vraag wat de betekenis is van de stem van ee... »